​18 HAZİRAN 2023 PAZAR

Dilek AYGEN 18 Haz 2023

Merhaba haftaya duygusal başlıyoruz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, memleket meseleleri ön planda olacak.

Merhaba haftaya duygusal başlıyoruz. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, memleket meseleleri ön planda olacak. Şanslı olacağız. Maddi manevi güzel gelişmeler olacak. Hafta ortası eğlenmek isteyeceğiz. Özgüvenli, sıcak enerjiler hayatımızda hakim olacak. Beğenileceğimiz, takdir alacağımız işler yapacağız. Hafta sonu tatil olmasına rağmen işlerimizle uğraşacağız. Koşuşturmalarımız çok olacak. Detay isteyen angarya işlerle uğraşacağız.

21 Haziran günü Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Yaz mevsimi başlıyor. Artık hissetme zamanında olacağız. Duygularımıza önem vereceğiz. Bir ay boyunca duygularımızla yol alacağız. Har an duygularla yaşamak kolay olmayacak. Beslemek beslenmek korumak kollanmak önceliğimiz olacak. Sezgilerimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, anılar, geçmiş, memleket meseleleri önemli olacak. Yengeç zamanı tabiat ana yeni doğum için gebe kalacak. Bereket ve üreme fazla olacak. Ve insanlarla manevi bağ ve dostluk kuracağız.

Sevgili Koçlar; Güneş Yengeç odağınızı bir ay boyunca ev, ailevi meselelere, ebeveynlerinize çevirecek. Aile içi olaylara karşı hassas ve alıngan olacaksınız.

Sevgili Boğalar; Güneş Yengeç odağınızı bir ay boyunca yakın çevrenize, kardeş ilişkilerine çevirecek. Her türlü konuyu öğrenmek isteyeceksiniz. Etkin ve dikkat çekici konuşmalar yapacaksanız. Kısa seyahatleriniz olacak.

Sevgili İkizler; Güneş Yengeç bir ay boyunca odağınızı paranıza, sahip olduklarınıza çevirecek. Kendi değerinize önem vereceksiniz. Hayatınızdaki erkeklerden destekler alacaksınız.

Sevgili Yengeçler; Güneş burcunuza geçiyor. Bir ay boyunca parlayacaksınız. Kendinizi yenileyeceksiniz. Kendi merkezinizde olup isteklerinizle ilgileneceksiniz.

Sevgili Aslanlar; Güneş Yengeç bir ay boyunca odağınızı içe çekilmeye, dinlenmeye çevirecek. Endişeleriniz artabilir. Daha önceleri göremediğiniz gerçekleri görebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Sevgili Başaklar; Güneş Yengeç bir ay boyunca odağınızı sosyal hayatınıza, arkadaşlarınıza çevirecek. Yalnız kalmayacaksınız. Davetler, partiler, organizasyonlar içerisinde olacaksınız. Gelecekle ilgili planlar yapacaksınız.

Sevgili Teraziler; Güneş Yengeç odağınızı bir ay boyunca kariyerinize, işinize, annenize çevirecek. Başkalarının üzerinde etki bırakacaksınız. Geleceğinize yönelik girişimler yapabilirsiniz.

Sevgili Akrepler; Güneş Yengeç odağınızı bir ay boyunca uzaklara ilahi olana çevirecek. Alıştığınızın dışındaki konulara yöneleceksiniz. Yeni şeyler öğrenerek ufkunuzu genişleteceksiniz.

Sevgili Yaylar; Güneş Yengeç odağınızı bir ay boyunca paraya, cinselliğe, okült konulara çevirecek. Eşinizin veya ortağınızın parasıyla ilgileneceksiniz.

Sevgili Oğlaklar; Güneş Yengeç bir ay boyunca odağınızı ilişkilere çevirecek. İkili ilişkilerinizde, eşinizle ilişkinizde hassas ve duygusal olacaksınız. İş birliğine önem vererek parlatacaksınız.

Sevgili Kovalar; Güneş Yengeç bir ay boyunca odağınızı sorumluluklar, iş, sağlık konularına çevirecek. Çalışmaktan ve gündelik işler yüzünden kendinize zaman ayıramayabilirsiniz.

Sevgili Balıklar; Güneş Yengeç bir ay boyuna odağınızı aşka çevirecek. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. Çocuklar, eğlenceler, tatiller, hobiler ön planda olacak.