ZÜLFÜ LİVANELİ İLE SEVDALIM HAYAT EKİBİNDEN ELAZIĞ VE MALATYA'YA DESTEK

Magazin Salı 28 Ocak 2020 00:30

Dün akşam Volkswagen Arena'da gerçekleşen Zülfü Livaneli ile Sevdalım Hayat konserinde, binlerce kişi Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için seferber oldu.

ZÜLFÜ LİVANELİ İLE SEVDALIM HAYAT EKİBİNDEN ELAZIĞ VE MALATYA'YA DESTEK

Kerki Solfej’in sosyal medya hesaplarından konserden birkaç saat önce duyurduğu yardım çağrısına konseri dinlemeye gelen konuklar da kayıtsız kalmadı. Elazığ ve Malatya için toplanan yardımlar gecenin sonunda Kadıköy Belediyesi’ne teslim edildi.

Zülfü Livaneli ve Rengim Gökmen, konsere Elazığ ve Malatya’da yaşanan acı kayıplarımızı anarak ve depremzedelere geçmiş olsun dileklerini dile getirerek başladı. Zülfü Livaneli, “ Rengim Hoca da söyledi hepimizin yüreği kanıyor ancak burada bu gece hep beraber böyle güzel bir şeye vesile olmak, kamyonları aşan desteklerinizi görmek çok güzel” diyerek teşekkür etti. Ayrıca gerçekleşen konserin gelirinin bir kısmı da Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için bağışlandı.

Zülfü Livaneli, Rengim Gökmen ve Sevdalım Hayat ekibi başta olmak üzere Volkswagen Arena’ya gelen hemen herkes Elazığ ve Malatya için yardımda bulundu. Yardımsever dinleyiciler mont, atkı-bere-eldiven, bot, battaniye ve bebek bezi ağırlıkta olmak üzere depremzedelerin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağladı.

 

EN ÇOK OKUNANLAR