YILMAZ TÜRKMEN'DEN '' HAYALLERİME DOKUN ''

Magazin Cumartesi 25 Mart 2023 04:54

Yeşilçam'ın iki efsane oyuncusu Mahmut Cevher ve Muhammed Cangören, önceki akşam Tasarımcı Yılmaz Türkmen'in televizyonda başlayacağı 'Hayallerime Dokun' isimli lansmanına katıldı.

YILMAZ TÜRKMEN'DEN '' HAYALLERİME DOKUN ''

 Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Türkmen, "Söyleyecek çok şey var. Beni bu akşam yalnız bırakmayan efsane oyunculara çok teşekkür ederim. Çok güzel keyifli bir program başlayacak. Umarım herkes çok beğenir” dedi.

'' YEŞİLÇAM'IN EFSANESİ İSYAN ETTİ ''

Usta oyuncular ise, “Yılmaz çok sevdiğimiz ve yaptığı işlerde çok başarılı kardeşimiz. Yeni programı hayırlı olsun” dediler.

Gazetecilerin, yeşilçam’ın usta oyuncularına, “Yeni nesil dizi oyuncularını nasıl buluyorsunuz? Aldıkları ücretler hakkında neler söylemek istersiniz?” Sorusuna Mahmut Cevher, “Eski yeşilçam zamanındaki gibi hepsini kapattılar. Para karşılığı bir iş yapıyorlar. Yeni oyuncuların ruhları yok. Eski yeşilçam tadı yok. Ben 48 sene mi bitirdim. Bir Kadir İnanır yerine başka bir Kadir İnanır geldi mi? Tarık Akan yerine biri yetişti mi? Cüneyt Arkın’ın yerini kimse doldurabildi mi? Yerlerine kimse gelebildi mi? Gelemedi. Yeni çıkanların hepsi fabrikasyon oyuncular” diyerek sitem etti.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR