YILIN ROMANTİK KOMEDİSİ 'NASİPSE OLUR'UNGALASINDA KAHKAHA TUFANI!

Magazin Cuma 14 Şubat 2020 00:30

Senenin en romantik günü olan 14 Şubat'ta Greenart/ Vahdet Erdoğan yapımcılığıyla izleyiciyle buluşacak olan 'Nasipse Olur' filminin galası, önceki gün Kanyon'daki Cinemaximum Sinemaları'nda yapıldı.

YILIN ROMANTİK KOMEDİSİ 'NASİPSE OLUR'UNGALASINDA KAHKAHA TUFANI!

 Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer’in başrolünü paylaştığı filmin gala davetinde Hande Soral, Keremcem, Betül Demir, Ferman Toprak, Taner Rumeli, Gülnur Tutumoğlu gibi dostları oyuncuları yalnız bırakmadı.  Salonda kahkahaların eksik olmadığı gecede, film bitiminde oyuncular uzun uzun alkışlandı.

 Gecenin başında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Burak Sevinç “Benim rolüm hikayenin zengin çocuğu. Annesinden bayağı bir korkuyor. Bunun için kolay kolay bir şeye adım atamayan ama hayallerini de bırakmamaya çalışan, hiç beklemediği yerden aşkı bulan ve onunla tesadüfler gereği karşılaşıp annesine bile karşı çıkabilen bir adamı canlandırıyorum. Tatlı bir hikaye oldu. Sinop ve Boyabat doğa olarak muhteşem. İlk defa oralara gittim. İstanbul’da yaşayan ve bun binaların içinde kalan insanlar olarak bu yeşilliği görmek bizim için muhteşemdi. Yapımcımız Vahdet Erdoğan da oralı olduğu için bizi çok güzel ağırladılar” açıklamasında bulundu.  Sevinç “Filmimizi komedi diye sınırlamak yanlış olur, romantik komedi ya da eğlenceli aşk filmi diyelim. Hatta bence yılın bence en eğlenceli, en güzel anlaşılabilecek aşk filmi diyebiliriz” şeklinde konuştu. 

 Algı Eke de bu filmde çok farklı bir rolde olduğunu vurgulayarak “Değişik bir roldeyim. Bir romantik komedi filmi çektik ama benim oynadığım karakter biraz sıra dışı oldu. Biz çıkan sonucu seviyoruz. Umarız seyirci de sevecektir. Sevmezse de Nasipse Olur” dedi. Eke, Haktan Bucke imzalı kıyafetiyle dikkat çekti. 

 Oyunculuk kariyeri boyunca ilk kez bir komedi filminde oynayan Nur Sürer “Her şeyin bir ilki vardır, komedi de buraya nasip oldu. Boyabat’ın en zengin ve güçlü kadınını oynuyorum. Burak’ın annesini rolündeyim çocuğa hayatını zehir eden. Boyabat’ta 25 gün içinde çok mutlu olduk. Umarım bu enerji seyirciye de geçer” cümleleriyle bir ilki yaşadığını ifade etti. 

 İlk kez bir sinema filminde yer alan Aşkım Kapışmak “Benim için güzel bir anı ve heyecan, oyuncu değilim. Böyle bir iddiam da yok. Bu kadar profesyonel insan destekleriyle de bana acemiliğimi hissettirmediler” derken Yeşim Dalgıçer “Tam bir aile hikayesi. Çok keyifli bir coğrafyada geçen sıcacık bir film” diyerek herkese ‘Nasipse Olur’u izlemelerini tavsiye etti. 

 Filmin senaristi Barış Başar “Bu kadar kıymetli oyuncuların bu hayale inanıp, bizimle birlikte aynı gemiye binmesi çok değerli. Sevgili yapımcımız Vahdet Bey’in hem maddi hem manevi desteğiyle çok güzel bir film ortaya çıkardığımız için herkese tek tek teşekkür ediyorum” dedi. Yönetmen Selahattin Sancaklı da “ Artık kararı izleyici verecek. Biz elimizden geldiğince iyi bir hikaye, oyuncular, mekan ve senaryoyla işimizi yapmaya çalıştık. Herkesin emeğini almasını temenni ediyorum” diye konuştu.