YEŞİLÇAM'IN EFSANEVİ İSMİ KADİR İNANIR, ARMİS İLE EKRANLARDA

Magazin Perşembe 27 Ocak 2022 04:02

Yenilikçi, kaliteli ve inovatif ürünleriyle trendleri belirleyen Armis Yatak, yeni reklam filmi için Yeşilçam'ın büyük oyuncusu Kadir İnanır ile anlaştı. Armis için kamera karşısına geçen Türk sinema tarihinin efsanesi Kadir İnanır "Yatak ciddi bir iştir." diyor.

YEŞİLÇAM'IN EFSANEVİ İSMİ KADİR İNANIR, ARMİS İLE EKRANLARDA

Tüketici beklentilerini göz önünde bulundurarak yatak, baza, başlık, komodin, puf, sofa, ev tekstili, kullanıcılarının beğenisine sunan Armis, yüksek teknolojili üretimiyle geliştirdiği sağlıklı ve kaliteli ürünleri ile fark yaratıyor.

2022 koleksiyonunu “Yatak ciddi bir iştir.” sloganıyla ekranlara taşıyan Armis, yeni yılın ilk reklam filminde Kadir İnanır ile yatağın omurga sağlığına etkisine, yay ve kumaş kalitesine dikkat edilmesi gerektiğini anlatıyor. Kadir İnanır,  yatak almanın son derece ciddi bir iş olduğunu vurguluyor, şarkı ve danslarla süslenmiş uçuk vaatli yatak reklamlarına gönderme yapmayı da ihmal etmiyor. Gün boyu dinç ve sağlıklı kalmak için konforlu uyumanın önemine değinen Armis’in yeni reklam filminde Kadir İnanır, “Yatak önce aklına yatacak.” mesajıyla tüketiciyi bilinçli olmaya davet ediyor.

Genna İstanbul imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda da Senem Bay oturuyor. 

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR