YENİ EKRAN FENOMENİ SEYFİ BEY

Magazin Cuma 16 Ekim 2020 03:00

"Sen Çal Kapımı" dizisinde canlandırdığı 'Seyfi Bey' rolü, Alican Aytekin'e uğurlu geldi. Başarılı oyunculuğuyla karakterini bir ekran fenomeni haline getiren oyuncunun şöhreti Türkiye sınırlarını aştı.

Yeni ekran fenomeni Seyfi Bey

1990, Gaziantep doğumlu Alican Aytekin, Bilgi Üniversitesi’nde TV Haberciliği ve Programcılığı okudu. Ancak sonrasında çocukluk hayalinin peşinden gitmeyi tercih etti ve oyunculuk yapmaya başladı. Bugüne dek çok sayıda projede yer alan Aytekin’in yıldızı, “Sen Çal Kapımı” dizisiyle bir anda parladı.

YILDIZLARLA BİR ARADA

“Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’le kamera karşısına geçen Alican Aytekin’in canlandırdığı ‘Seyfi Bey’ karakteri, seyircinin büyük beğenisini kazandı ve kısa sürede ekran fenomeni haline geldi.

MESAJ YAĞIYOR

Başarılı oyunculuğuyla ünü sınırları aşan Alican Aytekin’e şimdilerde sosyal medyada beğeni mesajları yağıyor. Artık yurtdışında da geniş bir hayran kitlesi bulunan Aytekin, dizinin elde ettiği başarı hakkında da şunları söylüyor:

HEM ZOR HEM EĞLENCELİ

“Bana bu proje geldiğinde ilk karakter analizini okudum ve çok heyecanlandım. Seyfi öyle bi karakter ki dizideki her karakterle bi ilişkisi, iletişimi olduğu için hayat vermesi hem zor hem de eğlenceli.
Ekip olarak çok enerjik olduğumuz için bu kamera arkasına ve ekrana da yansıyor.”

Opel_Aralık

EN ÇOK OKUNANLAR