​VESTEL MÜŞTERİ HİZMETLERİ'NE İKİ YENİ ÖDÜL

Ekonomi Salı 03 Ekim 2023 07:00

Şirket, Awards International'ın düzenlediği Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde 2 ayrı ödüle layık görüldü.

​Vestel Müşteri Hizmetleri'ne iki yeni ödül

Vestel, Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nden (Türkiye Customer Experience Awards-TCXA'23) bir altın ve bir gümüş ödülle döndü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vestel Müşteri Hizmetleri, Awards International'ın düzenlediği Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde 2 ayrı ödüle layık görüldü.

Bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilen ödül programında, 'Beş Duyulu Müşteri Deneyimi' yaklaşımıyla 'Müşteri İçgörüsü ve Geri Bildirim Stratejisinin En İyi Kullanımı' kategorisinde altın, belirli ürünler için kurulum kolaylığı sunan yeni hizmet tasarımıyla da 'En İyi Ürün veya Hizmet Geliştirme' kategorisinde gümüş ödül kazandı. 41 firmadan 140 projenin yarıştığı TCXA'23'te ödülleri Vestel Müşteri Hizmetleri Deneyim Yöneticisi Gaye Özgencil Karasarı aldı.

Vestel Müşteri Hizmetleri, 5 duyuyu ilke edinerek oluşturduğu iç görü ve geri bildirim stratejisiyle duyguları ve teknolojiyi kullanarak müşteri faydasına geliştirme sağlayan aksiyonlar alıyor. Her Vestel çalışanının benimsediği bu yaklaşım, şirketin müşterilerini her zaman merkezde tutan kültürünün oluşmasına da katkı sağlıyor.

TCXA'23'te gümüş ödül kazanan yeni ürün kurulum hizmet tasarımında ise müşteriler belirlenen birkaç yönerge ile teknik servise ihtiyaç duymadan ürünlerini hızlıca kurup kullanmaya başlayabiliyor. Müşterilere zaman ve maliyet avantajı ile ek faydalar sunan bu model aynı zamanda müşteri evine ziyaretlerle oluşan karbon salınımını azaltarak sürdürülebilirliğe de katkı sunuyor.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR