SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALACAK

Güncel - Yaşam Salı 04 Ekim 2022 09:00

Selçuk Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alıyor.

Selçuk Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alacak

Selçuk Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre Üniversitenin birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/programları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, 10.07.2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Genel Kadro ve Usulü Hakkında 2 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ve 09 Kasım 2018 tarih 30590 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili hükümleri uyarınca öğretim elemanı alınacaktır.

Adaylar başvuru için http://sakit.selcuk.edu.tr adresine girip ön kayıtlarını gerçekleştirecek ve sistemden alacakları müracaat formuna aşağıda listelenen belgeleri ekledikten sonra müracaat süresi içerisinde ilanda belirtilen birime şahsen veya posta yolu ile göndereceklerdir.

Başvurunun şahsen veya posta ile kadronun ilan edildiği birime yapılması gerekmektedir.

Adaylar üniversite tarafından ilan edilen kadrolardan sadece birine başvuru yapabilir. Birden fazla kadroya başvuran adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Postadaki gecikmelerden üniversite sorumlu değildir. Eksik bilgi ve belge ile gerçeğe aykırı beyan ihtiva eden başvurularda sorumluluk adaya aittir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR