ŞAŞIRT BENİ SEYİRCİYİ KAHKAHAYA BOĞDU

Magazin Salı 04 Ekim 2022 11:20

Yönetmen Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği "Şaşırt Beni" oyunu, KerkiSolfej ve MMT ortaklığında önceki akşam Zorlu Psm'de sergilenen oyun, seyircisini kahkahaya boğdu.

ŞAŞIRT BENİ SEYİRCİYİ KAHKAHAYA BOĞDU

Yönetmen Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği “Şaşırt Beni” oyunu, KerkiSolfej ve MMT ortaklığında önceki akşam Zorlu Psm’de sergilenen oyun, seyircisini kahkahaya boğdu.

Selçuk Aydemir’in ve oyunun oyuncularından Pelin Karahan’ın ilk tiyatro deneyimi olan Şaşırt Beni, seyircisinden büyük beğeni topladı. Şaşırt Beni’de Muhteşem Kadro Kadrosunda Pelin Karahan, Çağdaş Onur Öztürk, Murat Akkoyunlu, Tuna Kırlı, Yasemin Baştan, Barış Yıldız, Korhan Herduran, Adem Türker gibi sevilen oyuncuların yer aldığı 2 perdelik komedi oyunu olan Şaşırt Beni, sürprizleriyle seyircisini oldukça şaşırttı.

Günler öncesinden bütün biletlerin tükendiği Şaşırt Beni oyunu yoğun istek üzerine 27 Kasım’da bir kez daha Zorlu Psm’de sevenleriyle buluşacak. Öte yandan Şaşırt Beni oyunu 16 Ekim İzmir Kültürpark Açıkhava, 23 Ekim’de ise Watergarden Performans Merkezi Duru Tiyatro’da hayranlarıyla buluşacak.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR