TDV sağ 160x600

SAHNEDE YILMAZ MORGÜL SÜRPRİZİ…

Magazin Cumartesi 22 Ocak 2022 04:57

Sesi ve aşk şarkılarıyla gönülleri fetheden sevilen sanatçı Yıldız Tilbe, Cahide Palazzo'da unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sahnede Yılmaz Morgül Sürprizi…

“34 Bedenim Ama Taş Gibiyim”

Yoğun talep üzerine yeniden Cahide Palazzo’da sevenlerinin karşısına çıkan Yıldız Tilbe, zaman zaman misafirleriyle sahneden kurduğu diyaloglarla da gülmekten kırdı geçirdi. Sahneye lila renk mini bir elbiseyle çıkan Tilbe: “Bu akşam sizler için süslendim. 38 beden olsam çok daha çekici olurdum. Şimdi 34 bedenim gerçi ama beni yine tutamıyorlar, taş gibiyim.” sözleriyle alkışları topladı.

Sahnede Yılmaz Morgül Sürprizi…

 Yıldız Tilbe kendisini izlemeye gelen sanatçı dostu Yılmaz Morgül’ü sahneye aldı. Üç şarkılık mini bir performansla Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olan Morgül: "Yıldız, Türkiye’nin yaşayan en büyük ozanlarından biri. Onu pamuklara sarıp sarmalayalım." dedi.

 Enerjisiyle sahnede dur durak bilmeyen Tilbe’ye Cahide Palazzo misafirleri de akşam boyunca eşlik ederek renkli anlar yaşadılar.

Öte yandan usta sanatçı Yıldız Tilbe’nin performansı öncesinde sahneye çıkan Oryantal Didem, danslarıyla kendine hayran bıraktı.

ABONE OL