SAFİYE SOYMAN'IN ''GELİNLİK'' HAYALİ

Magazin Perşembe 11 Temmuz 2019 00:31

Yaz boyunca Gazino Geceleri konsepti ile Azka Otel sahnesinde sevenleri ile buluşan Safiye Soyman ve Faik Öztürk geleneği sürdürerek muhteşem bir konsere daha imza attılar.

SAFİYE SOYMAN'IN ''GELİNLİK'' HAYALİ

Türkülerle başlayan gecede türk sanat musikisinden karadeniz ezgilerine bir çok eser seslendiren ikili, müzikal performanslarının yanı sıra stand-up sovları aratmayacak sohbetleriylede herkesi kahkahalara boğdular.

Giydiği pembe kıyafeti konseri izleyenler tarafından çok beğenilen Safiye Soyman, ''Bi gün düğün yaparsam muhakkak gelinlik giyeceğim. Düğünümüde bu sahnede yapmak istiyorum. Gerçi bizi biliyorsunuz bir imzamız eksik, onuda kalplerimizde atmışız ikimizde. Ama gelinlik giymekte istiyorum ne yalan söyleyeyim.'' sözleriylede hayat arkadaşı Faik Öztürk'ü köşeye sıkıştırdı. ''Benden beyaz atlı prens olmaz Safiye, ata yazık.'' esprisi ile durumu geçiştiren Faik Öztürk '' Huzurunuzda bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Allah nasip ederse yeni çıkacak ilk albümümün tüm gelirleri asker ve polis şehit ailelerine bağışlayacağım. Hepimizin o yiğitlere bir minnet borcu var. Geri kalanlarına minicikte olsa bir katkım olabilirse dünyanın en mutlu insanı ben olurum.'' sözleriylede büyük alkış aldı.

2 saat süren programlarının finalinde ''Erik Dalı'' ile tüm misafirlerini coşturan ikili sahneyi alkışlar eşliğinde terk ettiler.