PLAJDA RUGBY, VOLEYBOL VE FUTBOL, VADİSTANBUL'A STEVİE KAZANDIRDI

Ekonomi Salı 10 Eylül 2019 15:14

Düzenlediği etkinlikler ve açık hava konserleri ile şehir yaşamını orman havasıyla buluşturan Vadistanbul, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie Ödülleri'nde, "Spor Festivali" etkinliği ile bir kez daha "Yılın İletişim Pr Kampanyası" ödülünü aldı.

Plajda Rugby, Voleybol ve Futbol, Vadistanbul'a Stevie kazandırdı

Bu yıl 17'ncisi gerçekleşen 2019 yılı Stevie Ödülleri’nde Vadistanbul bir kez daha onurlandırıldı. Dünyanın en saygın ödül programlarından biri olan Stevie Ödülleri’nde, Vadistanbul’un düzenlediği ‘Spor Festivali’ ödüle layık görüldü.

Dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce şirketin başvurduğu ödül töreninde, Vadistanbul'un misafirleri için düzenlediği ve farklı spor aktivitelerinin bir arada bulunduğu şenlik, “Yılın İletişim Pr Kampanyası” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Vadistanbul’un düzenlediği ‘Spor Festivali’, dünyanın farklı ülkelerinden plaj futbol takımlarının kıyasıya mücadelesiyle başlamıştı. Avrupa Plaj Futbol Şampiyonası, İstanbul Kupası etkinliği kapsamında açık hava etkinlik alanına 550 ton kum taşınarak saha oluşturulmuştu.

Şampiyonanın ardından aynı alan, All Stars Rugby Ligi Şampiyonasında plaj rugby oyunlarına ev sahipliği yapmış; son olarak da 2018 Türkiye Plaj Voleybolu Türkiye Dizisi Pro Plaj Turu ve Vadistanbul Extreme Fest ile spor şöleni sona ermişti.

Vadistanbul, daha önce Havaray ile En İyi Yeni Ürün, Kış Rüyası etkinliği ile Yılın İletişim PR Kampanyası ve Galatasaray Şampiyonluk Maç Yayını ile de Yılın İletişim Pr Kampanyası ödüllerini almıştı.