NADİDE SULTAN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Magazin Salı 03 Ekim 2023 04:58

Sevilen şarkıcı Nadide Sultan, yıllar önce mezun olduğu Beykoz Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinin 50'nci kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen gecede konser verdi.

Nadide Sultan gözyaşlarına hakim olamadı

Denizcilik derneğinin de katkıda bulunduğu ,boğaza açılan teknede yapılan gecede davetliler, Nadide Sultan'ın birbirinden güzel seslendirdiği şarkılarla eğlendi

1993 yılında mezun olduğu denizcilik lisesinin amblemli kepiyle de objektlflere poz veren Nadide Sultan sahnede duygu dolu anlar da yaşadı. 

Sahnede ,mezun olduğu liseden okul arkadaşlarını gören ve bir anda o yıllara giden Nadide Sultan, şarkılarını seslendirirken gözyaşlarına  hakim olamadı. Konser bitiminde okul müdürleri ve okulun öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Nadide Sultan, çok duygulandığını belirterek ; " Lise arkadaşlarımı karşımda görünce bir anda lise yıllarımdaki günlerim aklıma geldi. Öylesine duygulandım ki; duygularım gözyaşlarımla döküldü " dedi.

Nadide Sultan'dan lise itirafı
Bu arada sahneden misafirlere de seslenen sevilen şarkıcı "  Bir şey itiraf etmek istiyorum. Lisede  bizim sınıfta disiplin cezası alan tek öğrenci de bendim " dedi. 
ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR