MÜZİĞİN KALBİ BAU RADYO MÜZİKONAIR ÖDÜL TÖRENİ'NDE ATACAK!

Magazin Salı 31 Ocak 2023 15:08

Bu sene 25. kuruluş yıldönümünü kutlayan Bahçeşehir Üniversitesi, okulun tüm paydaşlarını kucaklayan birçok farklı etkinlikle Üniversite tarihine iz bırakmaya devam ediyor.

MÜZİĞİN KALBİ BAU RADYO MÜZİKONAIR ÖDÜL TÖRENİ'NDE ATACAK!

Bu sene 25. kuruluş yıldönümünü kutlayan Bahçeşehir Üniversitesi, okulun tüm paydaşlarını kucaklayan birçok farklı etkinlikle Üniversite tarihine iz bırakmaya devam ediyor. Bu doğrultuda 25. yıl kutlamaları kapsamında altıncısı düzenlenecek olan BAU Radyo MüzikOnair Ödülleri için heyecanlı bekleyiş başladı. Geçtiğimiz senelere göre rekor oylama sürecinin yaşandığı ödül töreni, 6 Şubat Pazartesi akşamı Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek.

“MÜZİK SEKTÖRÜNÜN ÖNEMLİ İSİMLERİ BİR ARAYA GELECEK”

Sunuculuğunu Zeynep Bozkaya ve Ceyhun Yılmaz’ın üstleneceği etkinlik, müzik sektörünün içinde yer alan birçok önemli sanatçıyı, dizi ve sinema dünyasının yıldızlarını, müzik eleştirmenlerini, yazarları ve akademisyenleri bir araya getirecek. Gecede 50. Sanat Yılı Özel Ödülü’nü alacak olan Nükhet Duru, Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuvar Bölümü öğrencilerinden oluşan BAU BAND ile aynı sahneyi paylaşarak muhteşem bir performansa imza atacak. 

2023 UNESCO Âşık Veysel Yılı kapsamında sahneye çıkacak olan Cengiz Özkan, Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuarı hocalarından oluşan BAU TRİO orkestrası ile ustaya saygılarını gösterecek. Atilla Özdemiroğlu Özel Ödülü’nün takdim edileceği Zülfü Livaneli ise geceye katılacak isimler arasında yer alacak. Müziğin kalbinin atacağı etkinliğe ilişkin tüm detaylar www.muzikonairodulleri.com adresi üzerinden takip edilebilecek.

TÖRENDE BAU PERA YAPIM VE DOĞAN MÜZİK ORTAKLIĞI TANITILACAK! 

Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nün akademik bir perspektif sunarak müzik endüstrisine sanatçı kazandırmayı amaçlayarak temellendirdiği BAU Pera Yapım firması, ilk defa Doğan Müzik Yapım ile gerçekleştirdiği ortaklığı tanıtacak. BAU Radyo Müzik Direktörü olan genç sanatçı Dila Kalafatoğlu’nun yeni şarkısı Döndüm, BAU Pera Yapım ve Doğan Müzik Yapım ortaklılığının ilk projesi olarak etkinlikte lanse edilecek. Akademi ve müzik dünyasını buluşturan ortaklık, sektörde örneği olmayan yepyeni bir emsal teşkil edecek.

 

 

ABONE OL