Teknoloji Kaynak: Özlem PALA 15.06.2024 18:56

Logitech G, indirimleriyle bu yazın vazgeçilmez oyun arkadaşı olmaya devam ediyor!

Logitech G'nin 7-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek özel kampanyası ile tatilde oyun deneyimi zirveye taşınıyor.
Logitech G, indirimleriyle bu yazın vazgeçilmez oyun arkadaşı olmaya devam ediyor!

Logitech G, yaz tatilinde karne hediyesi arayan öğrenciler ve tüm oyun tutkunları için vazgeçilmez bir oyun arkadaşı olmaya devam ediyor. Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, yaz tatiline özel kampanyasıyla seçili ürünlerde cazip indirimler sunuyor. Kampanya kapsamında, Logitech G733 LIGHTSPEED, G435 LIGHTSPEED ve G432 Surround oyuncu kulaklıkları, G102 LIGHTSYNC, G203 LIGHTSYNC, G402 Hyperion Fury ve G305 Lightspeed oyuncu mouseları ile G413, G413 TKL mekanik ve G213 Prodigy oyuncu klavyelerinde özel indirimler oyunseverleri bekliyor. 

Oyun tutkunları, 7-21 Haziran tarihleri arasında, Logitech G’nin oyun deneyimini ileriye taşıyan indirimli ekipmanlarına,  seçili teknoloji mağazalarından ve online satış kanallarından ulaşılabilecek.

 

Konforun buluşma noktası: Logitech G733   LIGHTSPEED Oyuncu Kulaklığı

Logitech G733 LIGHTSPEED Oyuncu Kulaklığı, hafifliği sayesinde oyunculara maksimum konfor sunarken, oyun keyfini en üste çıkarmayı vadediyor. 

 

Hafiflik ve ses kalitesi bir arada: Logitech G435 LIGHTSPEED Oyuncu Kulaklığı

Ultra hafif Logitech G435 LIGHTSPEED Oyuncu Kulaklığı, çift hüzmelemeli mikrofonları ile arka plan gürültüsünü azaltıyor. 

 

Üstün oyun deneyimi için tasarlandı: Logitech G432 Surround Oyuncu Kulaklığı

Uzun oyun seanslarında rahatlık sunan G432, geliştirilmiş ve büyütülmüş 6 mm mikrofonu ile takım arkadaşlarının birbirlerini net bir şekilde duyabilmesine olanak sağlıyor. 

 Oyun deneyimine yeni bir soluk getiren G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse

Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, devrim niteliğindeki HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil mouselardan 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor. 

 

Oyunda başarının anahtarı: G402 Hyperion Fury Oyuncu Mouse

Logitech G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse, Logitech'in özel Fusion Engine sensör teknolojisi ile saniyede 12 metrenin üzerinde hatasız tarama ve Logitech Özel Delta Zero Sensör Teknolojisi ile yüksek hassasiyet sunuyor. 

 

Hız ve renklerle dolu bir deneyim: Logitech G102 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse

Logitech G102, 16,8 milyon renk seçeneğiyle kullanıcılarına benzersiz bir aydınlatma deneyimi sunuyor. G102, hem rekabetçi oyuncular hem de hobi amaçlı kullanıcılar için doğru bir seçenek.

 

Yüksek  oyun performansı sunan  Logitech G203 LIGHTSYNC Oyuncu Mouse 

Logitech G203 LIGHTSYNC, hem erişilebilir hem de kaliteli mouse arayan oyunseverler için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Kutusundan çıkar çıkmaz doğrudan kullanılabilen G203 LIGHTSYNC, Logitech G HUB aracılığıyla tamamen kişiselleştirilebiliyor. 

 

Hassasiyet ve performansı dengeleyen Logitech G413 SE Mekanik Klavye 

Logitech G413 SE; dokunsal mekanik anahtarlar, PBT tuş kapakları, 6 tuş algılamalı gölgelenmeyi önleme performansı, 12 işlev tuşu medya kontrolü ve güvenilir USB kablolu teknoloji özelliklerine sahiptir. Logitech G413 TKL SE Mekanik Klavye ise sayısal tuş takımı bulunmayan kompakt diğer seçenek olarak öne çıkıyor.  

 

Her seviyeden oyuncuya uygun: Logitech G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi 

Logitech'in G213 Prodigy klavyesi, şık tasarımı ve sıvılara karşı dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. 16.8 milyon renge kadar kişiselleştirilebilir 5 farklı RGB aydınlatma alanına sahip olan G213 Prodigy Klavye renkleri, istenilen şekilde değiştirilebiliyor.