Vakıf Katılım web
Kültür Sanat Kaynak: Büşra Bozok AYTEK 16.06.2024 10:00 Güncelleme: 14.06.2024 19:36

KızlarSoruyor 8. Geleneksel Babalar Günü anketi sonuçlandı

KızlarSoruyor'un bu yıl 8. kez seçtiği "gölgesi yeter" dediğimiz babalarımız için hazırlanan "Yılın Sembol Babası" anketi 2 bin 500'den fazla oyla sonuçlandı. Ankete katılan topluluk üyeleri toplamda 7 ünlü baba arasından Yılın Sembol Babası olacak ünlü babayı seçmek üzere anketi oyladı.
KızlarSoruyor 8. Geleneksel Babalar Günü anketi sonuçlandı

Babalar Günü, babalarımızın fedakarlıklarını ve sevgilerini kutlamak için en özel fırsatlardan biridir. Baba demek, dağ demek, güven demek, sırtımızı yasladığımız en büyük güç demek... Onlar bizi düştüğümüzde ilk kaldıran, yol gösteren kahramanlarımız. Sert ve otoriter görünümlerinin ardında yüreklerinin derinliklerinde bize duydukları sevgiyi her zaman hissederiz. Huzuru ve güveni onların gölgesinde buluruz.

2024 Yılı “Yılın Sembol Babası” Avatar Atakan

Atakan Arslan yüzde 29 oy oranıyla 2024 Yılının Ünlü Babası seçildi. Kaan Urgancıoğlu yüzde 19 oy oranıyla ikinci sırada yer alırken, Ahmet Kural yüzde 16 oy oranıyla üçüncü oldu. Ankette Berk Oktay ve İdo Tatlıses yüzde 11 oy aldı, Bora Akkaş yüzde 8 oyla ve Nihat Doğan yüzde 6 oyla yer aldı.

"Avatar Atakan" olarak bilinen Türk sporcu ve oyuncudur Atakan Arslan, 2016 yılında Survivor yarışmasını kazanarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve ardından dizi ve film projelerinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir. Hem sporcu kimliği hem de aile babası olarak sergilediği örnek davranışlar sayesinde Yılın Sembol Babası seçilen Atakan Arslan’ı kutlarız.

KızlarSoruyor ailesi olarak, tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, anketimize katılan ve oy veren topluluğumuza teşekkür ediyoruz. Babalarımızın sevgisi ve fedakarlığı, her zaman yolumuzu aydınlatan bir ışık olmaya devam edecek.

Kaynak:https://www.kizlarsoruyor.com/magazin/q22553159-golgesi-yeter-dedigimiz-babalarimizin-gununu-geleneksel-babalar-gunu