KAHKAHA TUFANINA HAZIR OLUN

Magazin Cuma 25 Kasım 2022 04:56

Kendinizden çok şey bulacağınız "Plastik Aşklar" tiyatro oyunuyla kahkaha tufanına hazır olun!

KAHKAHA TUFANINA HAZIR OLUN

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, 29 Kasım Salı akşamı Maximum Uniq Box’da, usta oyuncu Oya Başar’ın ve başarılı oyuncu Ebru Kural’ın muhteşem performansıyla “Plastik Aşklar” oyununa ev sahipliği yapıyor. Kendinizden çok şey bulacağınız “Plastik Aşklar” tiyatro oyunuyla kahkaha tufanına hazır olun!

Bizden, bizim içimizden sımsıcak bir komedi…

Kendinizle ne kadar barışıksınız ya da küs?… Hiç düştünüz mü içinizdeki terk edilişin tuzağına?

Plastik Aşklar, tıpkı yaşadığımız zamandaki aşklar gibi… bu yapaylıkla dalga geçebildiniz mi? Gittiğiniz her ortamda, hayatın en ortasında yüzünüze iliştirdiğiniz bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrılabildiniz mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan? Bir tarafta eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, avam ama bir o kadar da alaturka bir kadın, diğer tarafta çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber saf bir kadın… Mayıs ayı, Hıdırellez günü, doğa uyanmaya baharı getirmeye hazırdır. Farklı geçmişlerden, farklı serüvenlerden gelen bu iki kadın kendi baharlarını, karşılaştıkları bu gecede acaba neye evirecekler.

            Yazar: Ali Cüneyd Kılcıoğlu

               Yönetmen: Orçun Ucal
               Reji Asistanı: Sebahat Ok
               Dramaturg: Nevra Ayşem Savaşçı
               Oyuncular: Oya Başar – Ebru Kural
               Dekor Tasarım: Mete Yılmaz
               Işık Tasarım: Mehmet Şerif Tozlu
               Kostüm Tasarım: Pınar Demir
               Müzik Tasarım: Ramazan Yıldırım – Arda Görgün 
                Kareografi: Pınar Ataer
Beşinci yılında komedi festivalinin kalbi olan İstanbul, festivale özel hazırlanan projeler ile, 30’dan fazla ayrı sahnede, 82’si yetişkin, 20’si çocuk olmak üzere 220’den fazla etkinlik ile tüm şehre kahkahayı getiriyor! Maximum Kart ana sponsorluğunda 11 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek tüm etkinliklerle ilgili detaylı bilgiler için www.istanbulkomedifestivali.com  

ABONE OL