HİNDİSTANLILAR BODRUM'DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Magazin Cuma 24 Haziran 2022 04:41

Hindistan'ın en önemli ve en büyük motosiklet üretici firması "Hero Moto Crop" dünya çapında ilk defa beş üst düzey yöneticisi ile Türkiye pazarına girişlerini kutladılar.

Hindistanlılar Bodrum'da gövde gösterisi yaptı

Bodrum'da bir tatil köyünde gerçekleşen gecede bayilerde bir araya gelen “Hero Moto Crop” yöneticileri başarılı bayilerini de tek tek ödüllendirildi. Önümüzdeki günlerde Türkiye'de üretim tesisi kuracaklarını ve henüz deneme aşamasında olan elektrikli yeni bir ürünün Türkiye pazarına sunulacağı açıklandı.

Türkiye'nin motor sporlarına ve motosiklet kullanımına hızla uyum sağladığını, bu nedenle Avrupa pazarına Türkiye üzerinden açılmayı uygun bulduklarını söyleyen Hero Moto Corp Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Pawan Munjal “Türkiye bizim için önemli bir pazar bu nedenle yatırımlarımızı hızla arttırmak ve burada bir an önce yerli üretime geçmek istiyoruz” dedi.

Euro 5 ürünlerinin ilk defa Hindistan dışında bir ülkede tanıtımının yapıldığı gecede Hero Motor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yusuf Soysal'da yaptığı konuşmada “Bir dünya liderini Türkiye pazarında ağırlamak bizim için gurur verici. İlk defa bir şirketin beş üst düzey yöneticisi ve yine ilk defa kendi ülkelerinin dışında yeni ürünlerini tanıtmak için Türkiye'deler” dedi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR