Vakıf Katılım web
Magazin Kaynak: Hibya Haber Ajansı 21.06.2024 14:00 Güncelleme: 21.06.2024 14:02

Hadise, Şarm El Şeyh'te 4 bin kişiye konser verdi

Ünlü sanatçı Hadise, Kurban Bayramı'nda Mısır'ın gözde tatil merkezi Şarm El Şeyh'te bulunan Rixos Radamis otelinde bayramın 2. günü sevenleriyle buluştu. Dünyanın dört bir yanından konser için gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Hadise, Şarm El Şeyh'te 4 bin kişiye konser verdi

Rixos Mısır otellerinin Şarm El Şeyh’te yeni açılan tesisi Rixos Radamis Sharm El Sheikh’te bayramın 2. günü sahneye çıkan sevilen sanatçı Hadise, enerjisi ve sahne performansıyla izleyecileri kendine hayran bıraktı. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Hadise, en sevilen şarkıları ile Türk misafirlerin dışında Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Belçika gibi dünyanın dört bir tarafından gelen yaklaşık 4000 misafire unutamayacakları bir bayram konseri yaşattı. Hadise’nin sahne performansı sevenleri tarafından binlerce beğeni ve yorum aldı.

‘Önümüzdeki aylarda konserlerimiz devam edecek’

Rixos Mısır Otelleri CEO'su Erkan Yıldırım, "Ülkemizin sevilen yıldızı Hadise’yi, misafirlerimizle buluşturmaktan mutluluk duyduk. Sahne performansıyla  misafirlerimize unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı. Rixos Mısır otelleri olarak bölgede her zaman ilkleri gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Belirli aralıklarla düzenlediğimiz konser etkinliklerimizde dünyanın her yerinden misafir ağırlıyoruz. Önümüzdeki aylarda konser takvimimizde büyük sürprizlerimiz olacak’’ İfadesini kullandı.