GÖZDE-SAMET YEPYENİ ŞARKILARI İLE SİZLERLE

Magazin Çarşamba 22 Haziran 2022 15:01

Buray şarkılarının bestecisi olarak tanıdığımız ve Demet Akalın'dan Mustafa Ceceli'ye, Ferhat Göçer'den Funda Arar ve bir çok sanatçıya kadar şarkılar veren Gözde Ançel, Samet Aydın ile ikinci bir ortak çalışmaya imza atarak müzik dünyasında istikrarlı bir şekilde yürümeye devam ediyor.

GÖZDE-SAMET YEPYENİ ŞARKILARI İLE SİZLERLE

Buray şarkılarının bestecisi olarak tanıdığımız ve Demet Akalın’dan Mustafa Ceceli’ye, Ferhat Göçer’den Funda Arar ve bir çok sanatçıya kadar şarkılar veren Gözde Ançel,  Samet Aydın  ile ikinci bir ortak çalışmaya imza atarak müzik dünyasında istikrarlı bir şekilde yürümeye devam ediyor.

8 şarkılık ilk albümlerinin ilk teklisi ‘Saklı Bahçelerim’ ile müzikseverlere merhaba diyen  ikili şimdi de ‘İlk Yaz’ ile sevenlerini selamlıyorlar.

Ahmet Can Tekin yönetmenliğinde ikinci  şarkılarını da  kliplendiren ikili  yaz akşamlarına eşlik edecek sıcak bir şarkı ve klibe imza atıyorlar.

Aslen elektrik elektronik mühendisi olan Ançel, yurtdışında yaşam sürmektedir ve profesyonel  müzik hayatı Ferhat Göçer’in başlattığı beste yarışmasında elde ettiği başarı ile başlamıştır. Ardından beğenilen sanatçı Buray’la ardı ardına yaptığı başarılı çalışmalarla müzik dünyasında adından sıkça bahsettirmiştir.

Birlikte büyük başarıları hedefleyen Gözde Ançel ve Samet Aydın müzik dünyasının yeni ikilisi olarak daha şimdiden çok sevildi.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR