TDV sağ 160x600

GİRİŞİMCİLER İYİLİK İÇİN BULUŞTU

Magazin Salı 24 Mayıs 2022 04:28

Jade & Brands'in TOÇEV Vakfı yararına Raffles Hotel İstanbul'da düzenlediği, Hawaiian Tropical konseptli All Exclusive Fashion Marketing & Shopping Gala'sı doludizgin gerçekleşti.

GİRİŞİMCİLER İYİLİK İÇİN BULUŞTU

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı ev sahipliğinde; Aston Martin ana sponsorluğunda, Leone di Fiume'nin katkılarıyla gerçekleşen etkinliğe ünlü isimler akın etti. Aslıhan Doğan Turan, Pelin Karahan, Canan Kuzu, Gülben Ergen, Yasemin Şefkatli, Cansen Yeni, Fatoş Altınbaş, Neslihan Sabancı, Ebru Uygun, Cihan Şensözlü, Sercan Yaşar , Gizem Tatlıcı, Zülal Tatlıcı, Wilma Elles, Dilek Azaphan, Sibel Vatandost, Elif Ulusoy, Melis Özer, Pınar Güneş gibi isimler in katıldığı etkinlikte, All Exclusive Fashion Marketing & Shopping Gala çok sayıda girişimci markayı ziyaretçisi ile buluşturdu.

Canan Kuzu’nun yeni koleksiyonunun ilk kez görücüye çıktığı bu davette, koleksiyona ilgi oldukça yoğundu.

Işıl Oturuşoğlu moderatörlüğünde; Fatoş Sarıgül, Serdar Oal ve Cansen Yeni Kut mücevher, güzellik ve saat trendlerine yön veren, modaya dair söyleşilerle eşlik ettiler.

Sanat ve modanın bir araya geldiği davette mücevherden kozmetiğe, ev dekorasyonundan giyime kadar birbirinden farklı birçok sektörün aynı çatıda buluştuğu davette pek çok sanatçı da eserlerini misafirler ile buluşturdu.

ABONE OL