FATO ANA'YA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Magazin Cumartesi 18 Ocak 2020 00:30

Balkanların sevilen isimlerinden Suzan Kardeş'in Fato Ana karakterine hayat verdiği Seksenler dizisinin son bölümüne sanatçının kendi orkestrası damgasını vurdu.

FATO ANA'YA BÜYÜK SÜRPRİZ!

Bölümde memleketini özleyip oraya yerleşmek isteyen Fato Ana'yı bu hayalinden vazgeçirmek için elinden geleni yapan Pastacı Sami, annesi için bir takım sürprizler düşünür. Annesi için güzel bir eğlence düzenleyen Pastacı Sami, ona her çeşit Balkan lezzetlerinin olduğu bir sofra hazırlatır. İnatçı annesi için bununla da yetinmeyen Pastacı Sami, üstüne bir de Rumeli orkestrası getirtir ve evde büyük bir şenlik başlatır. Böylece Fato Ana'yı özlediği memleketine gitmekten vazgeçiren Pastacı Sami, annesinin uzaklaşmasını da engeller.

Senaryo gereği bu hikaye için bölüme büyük bir renk katan Suzan Kardeş'in orkestrası dizinin hayranları tarafından oldukça beğenildi. Sergiledikleri performansla izleyenleri ekran başına kitleyen Suzan Kardeş ve orkestrası sosyal medyada da övgü dolu yorumlar aldı.

Suzan Kardeş, sosyal medyada paylaştığı eğlenceli Fato Nene görseli ile de takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.