ELİF BUSE DOĞAN'DAN YENİ TEKLİ!

Magazin Cuma 02 Haziran 2023 15:14

​Son dönemin başarılı müzisyenleri arasına adını yazdıran ve üretimine hız kesmeden devam eden Elif Buse Doğan, yeni teklisi "Ziller ve İpler" ile sevenleriyle buluşuyor.

ELİF BUSE DOĞAN'DAN YENİ TEKLİ!

Son dönemin başarılı müzisyenleri arasına adını yazdıran ve üretimine hız kesmeden devam eden Elif Buse Doğan, yeni teklisi “Ziller ve İpler” ile sevenleriyle buluşuyor. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle de bilinen Elif Buse Doğan, yeni şarkısını ilk kez 31 Mayıs’ta Darülaceze’de verdiği moral konserinde yaşlılarla paylaştı.

Başarılı müzisyen Elif Buse Doğan, Samsak Döveci’nin ardından yine çok konuşulacak bir eserle dinleyenleriyle buluşacak. Elif Buse Doğan’ın yeni teklisi “Ziller ve İpler” 2 Haziran’da EBD Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda müziksevere sunulacak.

Usta sanatçı Selda Bağcan’ın da 1992 yılında hitleri arasına giren “Ziller ve İpler”in sözleri Aysel Gürel imzası taşıyor. Elif Buse Doğan’ın keyifli yorumuyla dillere yeniden pelesenk olacak “Ziller ve İpler” in düzenlemesi ise Emre Doğan’a ait.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR