SGK2
SGK2

CEVAT-HANDAN KAYA ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ

Magazin Salı 01 Aralık 2020 14:58

Fehmi-Havva Kaya çifti oğulları iş insanı Cevat Kaya ile Şengül-Mehmet Turan çiftinin kızları Handan Turan önceki gün İstanbul'daki Florya Sosyal tesislerinde nikah kıydılar.

Cevat-Handan Kaya Çiftinin Mutlu Günü

Fehmi-Havva Kaya çifti oğulları iş insanı Cevat Kaya ile Şengül-Mehmet Turan çiftinin kızları Handan Turan önceki gün İstanbul'daki Florya Sosyal tesislerinde nikah kıydılar. Handan-Cevat Kaya çifti uzun süredir devam eden aile dostluklarını evlilik ile birleştirdiler.

Nikah törenine çiftin yakın akrabaları ve dostlarından oluşan yüz davetli katılırken, sosyal mesafe kuralları harfiyen uygulandı. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıyarken çiftin şahitleri ise Meral Akşener, Dilek İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu, Mümin Nuhoğlu, İsmail Kobya, Şevket Kobya gerçekleştirdi. Çiftin evlilik cüzdanlarını İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Ömür boyu bir yastıkta kocayın" sözleriyle takdim etti. Gelin ve damat özel dikim gelinlik ve damatlık giyerken balayını pandemi sonrası gerçekleştireceklerini belirttiler.

ABONE OL