Vakıf Katılım web
Türkiye - Gündem Kaynak: Hibya Haber Ajansı 12.06.2024 14:00 Güncelleme: 12.06.2024 14:04

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi'nin yöneticileri bir araya geldi

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi'nin yöneticileri kentin geleceğini ortak akılla şekillendirmek amacıyla Stratejik Plan Koordinasyon Toplantısı'nda bir araya geldi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi'nin yöneticileri bir araya geldi

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi, 2024 – 2029 dönemine ait stratejik planlarını birlikte ele aldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, ilçelerin talep ve ihtiyaçlarını tespit edip, buna göre yol haritasını belirlemek yaptığı ilçe ziyaretleri Nilüfer Belediyesi ile devam etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'in katılımıyla Nilüfer Belediyesi Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde düzenlenen Stratejik Plan Koordinasyon Toplantısı'nda, her iki belediyenin yöneticileri de hazır bulundu.

Nilüfer Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Gülşah Ayzit'in sunumunda, Nilüfer Belediyesi'nin dijitalleşmeden tarıma, spordan deprem hazırlıklarına, dezavantajlı gruplardan kültüre kadar hayata geçirmeyi planladığı projeler masaya yatırıldı.

Toplantıda, belediye başkanları ve yöneticileri iş birliği gerektiren projeler hakkında fikir alışverişinde bulunurken, koordinasyon gerektiren diğer konular da en ince ayrıntısına kadar ele alındı. Ayrıca, Nilüfer Belediyesi'nin 2024-2029 Stratejik Planı'nı belirlemek amacıyla gerçekleştirdiği Mahalle Buluşmaları'nda öne çıkan hususlar da paylaşıldı.