BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Güncel Cumartesi 20 Ağustos 2022 09:00

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sözleşmeli Personel alıyor.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sözleşmeli Personel alacak

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sözleşmeli Personel alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre Üniversitenin birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca istihdam edilmek üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”da yer alan Ek 2 nci maddenin (b) fıkrası gereğince “Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacak.

Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilirler. Birden fazla pozisyona başvuru yapan adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Atanmaya hak kazanan adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

İlan Başvuru için01/09/2022 tarihine kadar mesai saatleri içinde başvurular alınacak olup; bayram tatilinde başvuru alınmayacaktır.

Başvuru Sonuçlarının Açıklanma Tarihi ise 09/09/2022’dir.

Süresi içinde yapılmayan ve eksik belgeli başvurular değerlendirilmeyecek olup son başvuru tarihi mesai bitimine kadar (mesai bitimi 17.00) Üniversitenin Yazı İşleri ve Belge Yönetimi Şube Müdürlüğüne başvurulması gerekmektedir. Son başvuru tarihi mesai bitiminden sonra getirilecek başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR