cüzdan mobil

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU: KÖPRÜLERDEN SAAT 13.00 İTİBARIYLA OTOMOBİLLERİN GEÇİŞİNE İZİN VERECEĞİZ

Siyaset Salı 25 Ocak 2022 12:56

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden saat 13.00 itibarıyla otomobillerin geçişine izin verileceğini, İstanbul Havalimanında uçuşlara birazdan başlayacağını açıkladı.

Bakan Karaismailoğlu: Köprülerden saat 13.00 itibarıyla otomobillerin geçişine izin vereceğiz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğünde açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Soylu, "Allah'a hamdolsun, soğuk sebebiyle karşı karşıya kaldığımız, bir canımıza herhangi bir sıkıntı gelmiş bir durum meydana gelmedi ona şükrediyoruz." dedi.

"İstanbul Havalimanında uçuşlar başlıyor"
Bakan Karaismailoğlu ise "Boğaziçi Köprüsü (15 Temmuz Şehitler Köprüsü) ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden saat 13.00 itibarıyla otomobillerin geçişine izin vereceğiz. Hava yolunda hareketlenme başladı. İstanbul Havalimanında uçuşlara birazdan başlayacak." diye konuştu.

"Terk edilmiş araçlar kaldırılıyor"
Karaismailoğlu, "Trafik kısmen de olsa şu an işliyor. Ancak Mahmutbey-Hadımköy ve Yassıören-Çatalca arasındaki terk edilmiş araçların kaldırılması süreci devam ediyor." dedi.

Marmaray ücretsiz hizmet veriyor"
Bakan Karaismailoğlu, "Marmaray, dün gece olduğu gibi bu gece ve yarın gece de ücretsiz olarak sabaha kadar vatandaşlarımıza hizmet edecek." diye konuştu.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR

Advertisement Advertisement