Kurban_bayrm

AZKA'DA TANSİYON İVANA SERT'LE YÜKSELDİ

Magazin Cumartesi 17 Ağustos 2019 00:30

Ünlü modacı ve çiçeği burnunda şarkıcı Ivana Sert önceki gece "Azka Yaz Konserleri" kapsamında Bodrum Bardakçı Koyu'nda bulunan Azka Otel'de sahne aldı.

AZKA'DA TANSİYON İVANA SERT'LE YÜKSELDİ

Giydiği iddialı sahne kostümü ile izleyenlerin tansiyonunu İvana Sert, İlk single çalışması "İmalat Hatası" şarkısıyla konserine start verdi. Mekanı dolduran kalabalığa teşekkür eden Sert'i dinlemeye Bülent Kaya, Uğurkan Erez, Katerina Ekşioğlu, Ayşegül Dursunoğlu gibi isimler gelirken oğlu Ateş Sert ve sevgilisi Tarhan Telli ünlü modacıya şarkıcılık kariyerinde destek verdi. Konserinin bir bölümünde annesine çiçek takdim eden Ateş Sert " Anneme başarılar diliyorum." sözleriyle mekandaki yerine geçti.

Sesinin yanı sıra dans performansıyla dikkatleri üzerine çeken Ivana Sert konser boyunca bir an olsun yerinde durmadı. Sevilen şarkıları art arda seslendiren Ivana Sert "Senden Daha Güzel" şarkısını seslendirirken Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü andı. Şarkıyı Ata'ya söyleyen Ivana müzikseverlerden büyük alkış aldı.

Yaklaşık iki saatlik sahnesini başlangıç şarkısı olan "İmalat Hatası" ile bitiren Ivana Sert alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde sahneyi terk etti.

 

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR