TrkcllMasthead

AHMET KAYA İÇİN SAHNEDEN GÖĞEYE SELAM YOLLADI

Magazin Pazar 14 Temmuz 2019 00:30

Ünlü sanatçı Mehmet Erdem, önceki gece "Azka Yaz Konserleri" kapsamında Bodrum Bardakçı Koy'unda bulunan Azka Otel'de sahne aldı.

AHMET KAYA İÇİN SAHNEDEN GÖĞEYE SELAM YOLLADI

Programına "Sensiz Ben Olamam" parçasıyla ile başlayan Erdem, peş peşe "Acıyı Sevmek Olur Mu", "Ağlayamam", "Hakim Bey", "Aşkımız Bitecek" gibi sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen müzikseverle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. Sahnede çok konuşmayı sevmediğini dile getiren  başarılı sanatçı, "Şarkılarımla size seslenmeyi daha çok seviyorum, zaten utangaç biriyim sahnede konuşmak bana göre değil" dedi. 

Konserinin ikinci bölümüne akustik yaparak başlayan yakışıklı sanatçı, seslendirdiği Ahmet Kaya'nın unutulmaz şarkılarından "Kum Gibi" ve "Arka Mahalle" performansıyla sevenlerinden büyük alkış alırken, şarkı sonunda parmağıyla göğü göstererek Kaya'ya selam yolladı.

VEFALI MEHMET ERDEM

Yaklaşık iki saat boyunca sahne de kalan Erdem, ''Hayatta olan olmayan birçok ablamızın ağabeyimizin şarkılarını seslendirdim. Hayatta olmayan değerli büyüklerimin  ruhu şad olsun. Hepsine çok büyük bir saygım var, her zaman kalbimde yerleri olacak'' diyerek ne kadar vefalı biri olduğunu bir kez daha gösterdi. Ünlü sanatçı ''Bir Elmanın Yarısı'' şarkısıyla programını noktalayarak sahneden indi.