​AHMET HİÇKORKMAZ YENİ ŞARKISI "VAY BEN GÖRMEDİM" İLE OYNATACAK

Magazin Perşembe 21 Eylül 2023 12:19

Müzik hayatına küçük yaşlarda bağlama çalarak başlayan Ardahanlı sanatçı Ahmet Hiçkorkmaz, yeni şarkısı "Vay Ben Görmedim" ile müzikseverlerle buluştu.

​Ahmet Hiçkorkmaz yeni şarkısı

Müzik hayatına küçük yaşlarda bağlama çalarak başlayan Ardahanlı sanatçı Ahmet Hiçkorkmaz, yeni şarkısı “Vay Ben Görmedim” ile müzikseverlerle buluştu.

Sözleriyle ve müziğiyle dinleyicisini hem eğlendirecek hem de yerinde oturtmayacak eğlenceli şarkının sözü ve müziği Sedat Ezen & Orhan Çağlayan imzası taşıyor.

Uzun yıllardır sahnelerde, özel davetlerde, düğünlerde yurt içi ve yurt dışında yoğun konser takvimi ile müzikal yolculuğuna devam eden Ahmet Hiçkorkmaz, sahne repertuvarı ve enerjisiyle de kendisini dinlemeye gelen misafirlerine keyifli geceler yaşatıyor. Başarılı sanatçı konser takvimini sosyal medya hesaplarından sevenleriyle paylaşıyor.

Ukraynalı mankenin sanatçıya eşlik ettiği “'Vay Ben Görmedim'”in klibi; İstanbul'da kalabalık bir ekip eşliğinde başarılı yönetmen Köksal Kaya tarafından çekilerek bir günde tamamlandı.

2022 yılında Türkiye’nin önde gelen müzisyenleriyle çalışarak “Saygılarımla” adını taşıyan ilk profesyonel albümünü yayınlayan değerli halk ve fantezi müziği sanatçısı Ahmet Hiçkorkmaz, müzikal kariyerine yeni şarkılarla hız kesmeden devam edecek.

Ahmet Hiçkorkmaz’ın yeni projesi “Vay Ben Görmedim” tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR