"MÜZİKTE İNAT OLMAZ"

Magazin Pazartesi 18 Eylül 2023 04:57

Türk müziğinin iki güçlü sesi Funda Arar ve Kubat, geçtiğimiz akşam Girne Rocks Hotel'de sahne aldı.

"MÜZİKTE İNAT OLMAZ"

Ela Şenkelebeker imzalı siyah elbisesiyle çok şık görünen Arar, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. "Müzik dinleyicileri için farklı türler farklı zamanlarda popüler olabiliyor. Siz de bu duruma çok çabuk ayak uyduruyorsunuz. Bununla ilgili neler söylersiniz?" sorusuna Arar, "Çok uzun zamandır bu işi yapıyorum ve belli bir tarzım, tavrım var. Kendi tarzıma yakışacak şekilde yeni düzenlemeler ve farklı çalışmalar denemeyi seviyorum. Güncel olanı takip etmek lazım. Müzik tarzı konusunda inatçı biri değilim. Bana uygun bulduğum şarkıları seslendiririm. Sanatçı değişikliğe ve eleştirilere açık olmalıdır. Aksi halde olduğunuz yerde sayarsınız." dedi.

‘BEĞENMEZSEM, BABAMIN OĞLU OLSA SÖYLERDİM’

Röportaj esnasında beraber sahne alacağı şarkıcı Kubat, “Şu güzelliğe bakar mısınız?” diyerek röportaja dahil oldu. Kubat, “Kıbrıs'ta sahne alacak olmaktan çok mutluyum. Sahnede devleşen muhteşem bir sesle birlikte şarkı söylemek olmak beni çok sevindiriyor.” deyince Arar araya girerek “Kubat, Türkiye'nin en iyi erkek seslerinden biri. Beğenmesem, babamın oğlu olsa söylerdim” dedi.

‘EMEKLİ OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM’

Muhabirlerin “İkinize mutlaka program teklifleri geliyordur. Birlikte televizyon programı yapmak ister misiniz?” sorusuna Kubat “Yoğunluktan mümkün değil. Bu yıl Funda'nın yılı. Çok yoğun çalışıyor. Belki emekliliğimizde böyle bir program yaparız.” dedi. Arar ise, “Ne emekliliği canım ben halimden memnunum. Emekli olmayı düşünmüyorum.” diyerek güldü.

Röportajın ardından sahneye çıkan ikili, toplam 42 şarkı seslendirdi. ‘Ellerimde Çiçekler’ ve ‘Belalım’ şarkılarında düet yapan Arar ve Kubat, kendilerini dinlemeye gelen seyircilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR